Ostatnio przeglądane

Producenci

Lekcje rysowania Koty

978-83-213-4708-0

Nowy produkt

ARKADY

Ten produkt nie występuje już w magazynie

 
   

9,43zł brutto

Opis

Ilość stron32
OkładkaMiękka
Format22x31
AutorLamerand Jean-Pierre

Więcej informacji

Kot to zwierzę o fascynującej osobowości... jednak jego żywotność sprawia, że jest obiektem bardzo trudnym do rysowania.

Książka zawiera ponad 200 ilustracji, które pokazują, jak rysować koty różnych ras: syjamskie, abisyńskie, chartreux, perskie. Każdy znajdzie coś dla siebie! Dowiesz się, jak rysować kocie emocje, poznasz też sekwencje ruchu kota, aby móc uchwycić zwierzę w dowolnej pozycji: kiedy idzie, skacze, bawi się czy zajmuje swoją toaletą... Tablice prezentujące anatomię i zasady proporcji pozwolą lepiej zrozumieć budowę kota, co ułatwi rysowanie. To przewodnik, dzięki któremu staniesz się prawdziwym artystą - portrecistą kotów!

To seria książek prezentujących ponad 200 wzorów, które nauczą was jak rysować konie, koty, ludzką twarz lub rękę. Tablice prezentujące anatomię i zasady proporcji pozwolą wiernie oddać rysowaną postać lub zwierzę. Te świetne przewodniki pozwolą każdemu stać się prawdziwym artystą portrecistą lub mistrzem rysunku zwierząt. Książki z tej serii niezbędne będą nie tylko na lekcjach plastyki czy rysunku, ale okażą się wspaniałym prezentem na każdą okazję.

Produkty powiązane