Ostatnio przeglądane

Producenci

365 dni do wolności. Zbuduj swoją niezależność finansową w rok!

978-83-947525-9-0

Nowy produkt

Dreamloft Sp. z o.o.

 
   

49,00zł brutto

Opis

Ilość stron248
Okładkamiękka ze skrzydełkami
Format146 x 210 mm
AutorMagdalena Choduj

Więcej informacji

„365 DNI DO WOLNOŚCI” TO KSIĄŻKA DLA KAŻDEJ OSOBY, KTÓRA CHCE OSIĄGNĄĆ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ I CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM, O JAKIM ZAWSZE MARZYŁA.

Pracując z tą książką odpowiesz sobie na 3 najważniejsze w życiu pytania:
CO? DLACZEGO? i JAK?

 

Najpierw odpowiesz sobie na pytanie: 
DLACZEGO?

DLACZEGO chcesz być niezależny? Jeśli w tej chwili pojawi się dreszcz na Twoich plecach i uśmiech na Twojej twarzy, bo poczujesz, że to jest właśnie to... to już nic nie powstrzyma Cię na drodze do celu.

 

Potem określisz: 
CO?

CO dokładnie chcesz osiągnąć? Jaka kwota ma wpływać na Twoje konto? Wyznaczysz sobie wielki cel - cel, który jest Twój - nie Twoich rodziców, nauczycieli, czy znajomych.

 

I pozostaje ostatnie pytanie:
JAK?

W tym miejscu zaczniesz się uczyć. Krok po kroku pokażę Ci jak pozyskałam moje dochody pasywne i jakim cudem zrobiłam to tak szybko. Kiedy poznasz swoje JAK zostanie już tylko działanie. Tylko? Tak, tylko, bo z tym nie powinno być problemu, jeśli Twoje DLACZEGO jest wystarczająco mocne.

 

CO DA CI TA KSIĄŻKA?

 

- sprawdzone pomysły, dzięki którym pozyskałam 6 źródeł dochodów pasywnych;

- praktyczną wiedzę, o tym, jak zwiększać dochody, oszczędzać, ciąć koszty i inwestować;

- konkretny plan drogi do niezależności finansowej, oparty na moich osobistych doświadczeniach;

- inspirację - nie ważne, w jakiej sytuacji się znajdujesz - możesz wszystko zmienić.

 

CZEGO SIĘ Z NIEJ NAUCZYSZ?

- jak wykorzystywać swoje porażki w drodze do sukcesu, czyli jak nieśmiałość i depresję przekształciłam w firmę z milionowym obrotem;

- jak osiągnąć wolność finansową szybciej niż na emeryturze i jak to zrobiłam w wieku 25 lat;

- jak przestać się sabotować i naprawić swoją relację z pieniędzmi;

- jak zaprojektować swój wymarzony styl życia i odważnie go realizować.

 

W całym świecie pieniądza są tylko 4 góry. Bez względu na Twoje wcześniejsze doświadczenia możesz nauczyć się, jak wejść choćby na jedną z nich.

4 góry to inaczej 4 dziedziny:

1. Nieruchomości
2. Inwestycje
3. Firmy
4. Internet

Na szczyt każdej góry prowadzi mnóstwo ścieżek. Najpierw jednak wybierz, na którą górę chcesz wejść, a potem obrać właściwą ścieżkę. Wszystkie dochody pasywne w powyższych 4 dziedzinach znajdziesz w mojej książce. Każdy z nich, dokładnie opisany czeka aż go wybierzesz i podążysz za nim aż do wolności finansowej.

To, że nie wiesz JAK od tej pory nie musi być już Twoją wymówką.

 

Magdalena Chołuj - trenerka edukacji finansowej, blogerka - www.365dowolnosci.pl, autorka książki "365 dni do wolności", mentorka, właścicielka firmy, podróżniczka. Rok - tyle zajęło jej zautomatyzowanie własnego biznesu, znalezienie kilku innych źródeł dochodu pasywnego i osiągnięcie pierwszego progu wolności finansowej.

Motywuje, wspiera i inspiruje innych na drodze do niezależności finansowej.

„Kiedy nadszedł taki moment w moim życiu, że nie musiałam już wstawać, ani do pracy, ani do firmy zaczęłam się poważnie zastanawiać, co ja tak w ogóle chcę robić!

Po mniejszych i większych życiowych rozmyślaniach dotarło do mnie, że przecież mogę powiedzieć innym, jak to zrobiłam. Mogę zainspirować ludzi, którzy nie wierzą w to, że mogą żyć inaczej, na własnym warunkach… być niezależni! To jest właśnie moja misja!”