Ostatnio przeglądane

Producenci

Rocznik 2019 Tom 59 Encyklopedia piłkarska

9788388232787

Nowy produkt

GiA

Ostatnie egzemplarze!

 
   

61,81zł brutto

Opis

Ilość stron344
OkładkaTwarda
Format168 x 243
AutorAndrzej Gowarzewski

Więcej informacji

Dwudziesty siódmy w serii ROCZNIK 2018-2019 – fascynujący treścią i jak zwykle trzymający wysoki poziom, a na dokładkę pełen niespodzianek na stulecie PZPN! Zawiera kalendarz wydarzeń piłkarskich z aktualizacją do listopada 2019 roku, szczegółową dokumentację gier wszystkich reprezentacji, jedyny w swoim rodzaju bilans rozgrywek ekstraklasy i Pucharu Polski. Nie mogło oczywiście zabraknąć opracowania rozgrywek pań.

Po raz jedenasty w historii GIA jako jedyni w Polsce prezentujemy także przegląd wszystkich klas rozgrywkowych od ekstraklasy aż do klasy C czyli dziewiątego poziomu. To ponad pięć tysięcy drużyn, których nie mogło zabraknąć w naszym jubileuszowym wydawnictwie.

Wspomniana niespodzianka to jedyna w swoim rodzaju plejada symboli wszystkich 17 związków piłkarskich (wliczając |Kresy) na przestrzeni stu lat. Wybraliśmy ikony regionów w kategorii piłkarz, trener i działacz. Kamienie milowe - tak nazwaliśmy z kolei 18 najważniejszych wydarzeń w dziejach PZPN.

Gratisowym dodatkiem tradycyjnie już szelontanie, czyli przegląd publicystyczno-felietonowych tekstów redaktora naczelnego.