Home

Ostatnio przeglądane

Producenci

Język pieniądza, czyli mamo, tato, porozmawiajmy o pieniądzach, zarabianiu i oszczędzaniu

978-83-213-5204-6

Nowy produkt

ARKADY

 
   

56,19zł brutto

Opis

Ilość stron200
Okładkamiękka
Format150 x 210 mm
AutorPaweł Rygielski, Patryk Rygielski

Więcej informacji

Język pieniądza to pełne ciekawostek i humoru rozmowy ojca z synem o pieniądzach, zarabianiu i oszczędzaniu. Pokazują, jak ważne jest, aby naszym dzieciom przekazywać dobre nawyki związane z pieniędzmi, aby zabezpieczyć je przed przeciwnościami losu, takimi jak brak pracy, pandemia, czy wojna.

Książka skierowana jest nie tylko do dzieci między 7 a 12 rokiem życia, ale również do ich opiekunów, rodziców i nauczycieli szkół podstawowych. Rozpocznijcie rozmowy z dziećmi w domu i w szkole. Wiedza zdobyta w łatwy i przyjemny sposób z pewnością w przyszłości zaprocentuje. Dzieci mogą być mądrzejsze finansowo od nas!

Książka porusza niezwykle ważną tematykę, niedostatecznie obecną w literaturze dla dzieci. Autor bardzo umiejętnie wprowadza młodego czytelnika w świat finansów, posługując się dobrym, zrozumiałym dla dzieci językiem. Częste odwoływanie się do praktycznych działań i przykładów sprzyja utrzymaniu zainteresowania czytelnika lekturą. Pozycja może być także nieocenioną pomocą i podpowiedzią dla rodziców chcących skutecznie realizować edukację finansową swoich dzieci.

dr Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy