Ostatnio przeglądane

Producenci

Traktuj Go jak cenny skarb

9788378292395

Nowy produkt

Vocatio

Ostatnie egzemplarze!

 
   

28,48zł brutto

Opis

Ilość stron112
OkładkaTwarda
Format145x205
AutorMark Gungor, Jenna McCarthy

Więcej informacji

Jeśli jesteś taka, jak większość kobiet, uprzejmie odnosisz się do nieznajomych i wychwalasz pod niebiosa każdy bohomaz, jaki narysują twoje dzieci. Prawdopodobnie jesteś też zachwycona, gdy czworonożny pupil poda ci łapę lub wykona jakąś komendę. A co z partnerem, którego wybrałaś na całe życie? Czy poświęcasz mu tyle uwagi i nie szczędzisz miłych słów? Czy masz dla niego tyle pochwał, co dla dzieci lub… swojego zwierzaka? Dlaczego tak jest?

Gdy stanęliście przed ołtarzem, obiecaliście sobie miłość aż po grób, wierność i uczciwość małżeńską niezależnie od okoliczności, w zdrowiu i chorobie, dostatku i biedzie, dopóki was śmierć nie rozłączy! Nie przyszło wam wtedy do głowy, że całe życie to bardzo dłuuugo, a wcielanie w życie codzienne tej miłości, wierności i uczciwości, o których była mowa, wcale nie jest takie łatwe. W wielu przypadkach wydaje się wręcz niemożliwe, a niektóre małe, pozornie nieistotne rzeczy będą cię doprowadzać do szału do końca waszej wspólnej podróży.

Na szczęście większość problemów małżeńskich da się bardzo łatwo rozwiązać. Z pewnością pomoże ci w tym ta właśnie książka. Nauczy cię ona, jak szanować i doceniać mężczyznę, którego poślubiłaś, zwłaszcza wtedy, gdy wasza relacja jest, cóż… daleka od ideału. Wyobraź sobie, co by się stało, gdybyś traktowała męża tak, jak traktujesz swojego szefa, trenera, taksówkarza, jak swoją nieodłączną komórkę? Przeczytaj tę książkę i dowiedz się, co znaczy traktować męża na przykład jak psa lub kota… w najtroskliwszym znaczeniu tego porównania, lub jak ginekologa. To inwestycja, która się opłaci, gdyż mądrość z niej płynąca jest wprost bezcenna. Kiedy wreszcie zaczniesz traktować swojego męża jak najcenniejszy skarb (ważniejszy niż twoje dzieci, pies, kot, komórka), to twoje małżeństwo na pewno na tym skorzysta.

Produkty powiązane