Home

Ostatnio przeglądane

Producenci

Z prawa na lewo

978-83-7670-588-0

Nowy produkt

Buchmann

Ostatnie egzemplarze!

 
   

38,00zł brutto

Opis

Ilość stron320
Okładka148 x 210
Formatmiękka ze skrzydełkami
AutorRyszard Kalisz,Krzysztof Kotowski

Więcej informacji

Ta książka to nie tylko osobiste wyznanie człowieka, który miał ogromny wpływ na obecny kształt naszego kraju, ale przede wszystkim cenna lekcja historii „z pierwszej ręki”.

Według najnowszych badań CBOS Ryszard Kalisz cieszy się, zaraz po prezydencie Bronisławie Komorowskim, największym zaufaniem Polaków. Jest także najchętniej zapraszanym przez media politykiem.

Ryszard Kalisz – jeden na jeden − rozmawia z Krzysztofem Kotowskim – pisarzem, dziennikarzem i autorem kilkunastu książek i tomików poetyckich.

Historia błyskotliwej kariery prawnika, a następnie polityka – sekretarza stanu i szefa kancelarii Prezydenta, współautora dzisiejszej Konstytucji, posła, ministra spraw zagranicznych, jednego z liderów SLD.

Osobiste spojrzenie zwykłego człowieka, jakim zawsze chciał być, ale także najpopularniejszego polityka obecnej opozycji, na historię III RP.

Tajniki zakulisowych politycznych gier, korytarzy sejmowych, historia konfliktu „słusznych” i „wykluczonych” oraz wnikliwa analiza największych afer ostatniego ćwierćwiecza.

Intrygującym dodatkiem do wywiadu jest „Podręcznik do ludzi”, czyli alfabet Ryszarda Kalisza − nazwiska znanych, ważnych i lubianych w autorskim wyborze i przedstawieniu.