Home

Ostatnio przeglądane

Producenci

Jak rysować Manga Chibi postacie, zwierzątka i przedmioty.

978-83-213-5262-6

Nowy produkt

ARKADY

 
   

52,29zł brutto

Opis

Ilość stron96
Okładkamiękka
Format220 x 295
AutorSamantha Whitten,Jeannie Lee,Wiesław Marcysiak

Więcej informacji

Słowo chibi po japońsku znaczy „mały”. Chibi to słodkie karykatury ludzi lub zwierząt, o dziecięcych proporcjach, z dużymi głowami i śmiesznymi minami. Jeśli jesteś fanem mangi i anime lub po prostu lubisz rysować i odkrywać nowe możliwości w tej dziedzinie, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki niej nauczysz się rysować różnego rodzaju chibi. Dowiesz się również, jak „chibizować”, czyli rysować w stylu chibi postacie oraz zwierzątka, a także towarzyszące im rekwizyty. Jakie przybory i materiały wybrać, jakie techniki rysunkowe i kolory zastosować, jak konstruować postacie i dobierać detale – o tym wszystkim przeczytasz w tej książce. Dostaniesz wiele praktycznych porad, które pomogą Ci w prosty sposób skomponować rysunek, przedstawić ludzi i zwierzęta w różnych pozach, o rozmaitej mimice i z dużym wyborem fryzur, ubrań oraz innych akcesoriów. Ta książka sprawi, że szybko staniesz się mistrzem stylu chibi!

A żeby rysowanie było jeszcze łatwiejsze, masz do dyspozycji gotowe szablony, znajdujące się na końcu. Możesz je kopiować i używać ich wielokrotnie, doskonaląc swoją technikę, a przede wszystkim, dobrze się bawiąc!

Na co więc czekasz? Świat uroczych chibi zaprasza!

Produkty powiązane