Home

Ostatnio przeglądane

Producenci

Zaginiony klejnot Ferrary

978-83-213-5151-3

Nowy produkt

LeTra

 
   

38,00zł brutto

Opis

Ilość stron320
Okładkamiękka
Format135 x 215 mm
AutorGreg Krupa

Więcej informacji

Tajemnicza śmierć znanego kolekcjonera sztuki wstrząsa społecznością niewielkiego włoskiego miasta. Śledztwo w tej sprawie podejmuje dziennikarz o polskich korzeniach, trafiając na trop sekretnych organizacji poszukujących niezwykle cennego klejnotu. Czy uda mu się rozszyfrować wskazówki pozostawione przez średniowiecznych i renesansowych alchemików i artystów? Jakie mroczne tajemnice z przeszłości kryje w sobie malownicza Ferrara?

Pełen zwrotów akcji i trzymający w napięciu thriller z historią sztuki, religią i sekretną organizacją w tle.

GREG KRUPA - urodzony w 1973 roku. Absolwent kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim. Zawodowo związany z branżą reklamową i wydawniczą. Współzałożyciel i udziałowiec firmy importującej włoską kawę. W 2004 roku przeprowadził się do Włoch. Zamieszkał początkowo w okolicach Bolonii, aby w końcu osiąść na stałe w Ferrarze – mieście, którego bogata historia i kultura zafascynowały go do tego stopnia, że stały się inspiracją do napisania książki.

„Zaginiony klejnot Ferrary” jest debiutem literackim, na który złożyły się artystyczne i historyczne zainteresowania autora oraz jego wrodzona ciekawość świata, humor i umiejętność opowiadania.

Produkty powiązane